Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam propozycie ikari :)
09-30-2005, 08:30 PM
Mam propozycie ikari :)
Mam taka propozycie ikari :

Wiesz często na czatach jest tak ze ktos dostanie bana , ma np to samo ip co dany op , przykladowo ....ktos tam jetses op tego pokoju wtedy musi np. wpisac komede /msg ....... do danego (op), lub na gg zeby scignol bana dany op Smile

Nie zawsze kazdy op jestes na czacie( nieraz wogóle nie ma op) wiec mam taka propozycie ,ze jak ktos np ma op na danym czacie zeby wprowadzic taka komede jak bedzie zablokowane ip zeby dany op jak ma uprawnienia na czacie mógl bez problemu wpisac ta komede i wejsc

Wystarczy zebyscie ja dodali do glównego serwera polchatu, oraz do komend op które mozna sciagnac Big Grin

Ale to jesta wasza decyzia , ja tylko proponuje ;P
Pozdrawiam wszystkich Big Grin
oraz gorace laski Smile
Odpowiedz cytując ten post
09-30-2005, 09:47 PM

1. serwer to nie moja dzialka
2. takie polecenie to zly pomysl. pomysl o sytuacjach, kiedy ktos ukradnie komus nick opa (wberew pozorom bardzo czeste, bo hasla bywaja banalne)

... ale dla sopa juz by mogli wprowadzic == Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-01-2005, 05:41 AM

Wiesz Cezar zgadzam sie ze serwer to nie twoja dzialka :mrgreen:

Wiesz nie koniecznie to jest zly pomysl wiesz wszystko zalzy od zabezpieczeni jakie sa wprowadzone na serwer :wink:
wiadomo ze kradna niki to jestes zecz normalna , ale zawsze mozna sie zabezpieczyc , najczescie hakerzy wkrzanaj sie na kompa danej osoby i tam wszytsko jestes jesli sie wie gdzie mozna to znalesc 8)

Wiesz z ta komeda nie jestes gupi pomysl tylko by musiel zababezpieczyc odpowiednio serwer Smile

Ale to jetses ich sprawa wszystko sie da zabezpieczyc i zlamac tylko trzeba wiedzic jak :mrgreen:

Ja tylko zaproponowalem Cezar :wink:
11-01-2006, 11:15 PM

Hmmm... A IceQ z bazą IP? Po wpisaniu /unabn "nick" ICeQ wyszukiwaloby w bazie IP nicka i dawaloby mu unbana. Czesto wku(pipipi) mnie przepisywanie IP ;/
11-01-2006, 11:48 PM

Nie jest to zly pomysl, ale ip nie musisz przepisywac skoro uzywac ICeQ... Wystarczy wejsc Operator->Bany (czy jakos tak...) i masz... nic nie trzeba przepisywac, nie? Wink
11-02-2006, 02:15 AM

Aiiiii Smile Faktycznie Smile Dzięki :>
11-30-2006, 12:58 AM

Ma Sie pomysly dobre :mrgreen:

[ Dodano: 29 Listopad 2006, 16:13 ]
A tak wogole Ikari . :?:
Myslales zeby np. na POLCHAT bylo dodana tak funkcja w czacie ze ze mozna od kogos pobierac plik .. A do tego np bys dodawl nowa funkcje gdzie uzytkownicy by mogli dodawac swoje zeczy ktore by chiceli udostepniac innym ,oraz w tym programie doawany reczny limit jak ktos by chical wiesz .to nawet dobry pomysl bo byla by przyjemnosc z pozytecznym czyli by moza bylo gadac na takim czaciku oraz pliki od innych sciagac wedlug mnie to swieny pomysl :mrgreen:
Cos takiego jak na Habach DC+++ wiesz o co mi chodzi Smile
Co ty o tym myslisz :arrow:
12-02-2006, 02:32 AM

prezes_wita napisał(a):Myslales zeby np. na POLCHAT bylo dodana tak funkcja
...Szkoda tylko, ze to, co bedzie dodane na PolChacie, a co nie, nie zalezy od ikariego.
12-02-2006, 11:17 PM

Witam Cool
Widomo ze to nie od niego zalzy poniewaz takie decyzie podejmuja glowni Admin POLCHATU czyli obsuga technicza cos w tym rodzaj mnjesza z tym ...
Pomysl jest dobry nie sadzisz ale wiesz ich sparwa ja sie w nic nie wtracam tylko powidzialem swoj pomysl :razz:
11-13-2013, 05:41 PM
RE: Mam propozycie ikari :)
Wiesz z ta komeda nie jestes gupi pomysl tylko by musiel zababezpieczyc odpowiednio serwer Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | ikari » home | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS